Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Zalatárnoki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Zalatárnoki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Zalatárnok

Feltöltve: 6 napja
Eladó ház Zalatárnok 96 nm
1
38 millió Ft 395,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalatárnok
96 m² terület
1600 m² telek
4 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Zalatárnok 70 nm
6
8,7 millió Ft 124,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalatárnok
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
5244 m² telek
2 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Zalatárnok 72 nm
20
27,9 millió Ft 387,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalatárnok
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
5354 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Zalatárnok 73 nm
10
8,7 millió Ft 119,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalatárnok
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
1518 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.