Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Zombai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Zombai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Zomba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Zomba 130 nm
12
22,5 millió Ft 173,1 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Zomba
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1378 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Zomba 93 nm
12
22,5 millió Ft 241,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zomba
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1378 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Zomba 92 nm
2
23,5 millió Ft 255,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zomba
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
1378 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Zomba 113 nm
12
18,9 millió Ft 167,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zomba
Ingatlan iroda logó
113 m² terület
1378 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 12 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Zomba 980 nm
20
129 millió Ft 131,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Zomba
Ingatlan iroda logó
980 m² terület

Frissítve: 17 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Zomba, Kossuth Lajos utca 980 nm
20
129 millió Ft 131,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Zomba, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
980 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.