Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Zsirai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Zsirai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Zsira

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Zsira, Rákóczi Ferenc utca 98 nm
K
20
41,9 millió Ft 427,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zsira, Rákóczi Ferenc utca
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
1518 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Zsira, Flórián utca 110 nm
18
42 millió Ft 381,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zsira, Flórián utca
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1730 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Zsira 220 nm
20
153,5 millió Ft 697,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zsira
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
1464 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Zsira 71 nm
10
38,5 millió Ft 542,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zsira
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
1259 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.