Eladó ház Aba 225 nm
Eladó ház Aba 225 nm
Eladó ház Aba 225 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 8994653
Referenciaszám: HZ028904-5217002
Frissítve: 6 napja

Aba eladó családi ház 5 szobás: 74,9 millió Ft

74,9 millió Ft
332,9 ezer Ft/m²
225 m²
Alapterület
1007 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Abán ELADÓ 3 szintes ,164 m2- es ,4 szoba+ amerikai konyha -nappalis 2 generáció lakhatására is alkalmas családi ház! Az épület 1990- ben épült és1007 m2- es telken helyezkedik el! Falazata tégla, cserép tetőfedéssel! Az otthon melegéről gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadás formájában és cserépkályha is. A melegvizet villanybojler biztosítja. A ház alatt pince található, tárolásra, autó parkolására, gépészeti helyiség elhelyezésére. Új nyílászárok kerültek beépítésre, redőnnyel ellátva. A település rendezett folyamatosan fejlődik, és összetartó közösség jellemzi, minden megtalálható, óvoda, iskolák, orvosi rendelő, gyógyszertár, Penny. Tömegközlekedés: busz óránként jár. Székesfehérvár gépkocsival kb 20 percnyire. Várom hívását! Nézzük meg együtt! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Az Ön ingatlanosa :Horváth Ildikó 0630 8695403 CSOK, hitel ügyintézési lehetőség! Referencia szám: HZ028904

Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhacsendesduplakomfortosjó közlekedésűkandallómelléképületparkettáspinceredőny

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Horváth Ildikó
Duna House - Székesfehérvár, Vörösmarty tér
Az iroda összes hirdetése
+36 22 945 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 252 818 Ft
Második évtől
322 335 Ft
Kamat