+17 fotó
Hirdetéskód: 8956135
Referenciaszám: HK-5001851-5001851
Frissítve: ma
Abádszalók eladó családi ház 7 szobás: 84 millió Ft
84 millió Ft
477,3 ezer Ft/m²
176 m²
637 m²
7 szoba
Eladó Ház, Abádszalók
Tágas, kiváló állapotú családi ház vagy nyaraló eladó Abádszalók szívében! Akár azonnal költözhető, teljes berendezéssel!
A Tisza-tó egyik legnépszerűbb üdülővárosának központjában, Abádszalókon kínálunk megvételre egy igényesen karbantartott, 2002-ben épült, remek állapotú házat, amely ideális választás lehet többgenerációs nyaralónak, családi otthonnak vagy akár baráti társaságok közös pihenőhelyének is.
A ház főbb jellemzői:
Telekméret: 637 nm
Lakóterület: 176,8 nm
Masszív szerkezet: beton alap, tégla falazat, cserépfedés
7 külön bejáratú szoba, összesen akár 20 fő részére is alkalmas
Tágas közös nappali/közösségi tér, tökéletes nagyobb családoknak, barátoknak
Teljesen felszerelt konyha és étkező, azonnal használatra készen!
Kert és kültéri lehetőségek:
Hangulatos filagória a kertben, ideális szabadtéri sütésekhez, főzésekhez
Kerti medence: igazi nyári kedvenc, különösen gyerekekkel
Gondozott, zöld udvar: nyugodt pihenéshez, kikapcsolódáshoz!
További előnyök:
Az ingatlan teljes berendezéssel együtt eladó: bútorok, konyhai eszközök, ágyneműk is maradnak
Kívül-belül kiváló műszaki és esztétikai állapotban
Azonnal birtokba vehető, nem igényel felújítást
Kiváló elhelyezkedés: strand, Tisza-tó, üzletek, éttermek, minden pár perc sétára elérhető!
Kinek ajánljuk?
Nagycsaládosoknak, akik közös nyaralót keresnek
Többgenerációs családoknak, akik együtt, de külön életterekkel szeretnének pihenni
Azoknak, akik hosszú távon is kényelmes, tágas lakóingatlant keresnek Abádszalók központjában!
Ne maradjon le róla! További információért vagy megtekintési időpontért keressen bizalommal!
Referencia szám: M307274-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Felújított
Gáz (konvektor)
2002
I
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 618 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
361 498 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.