+17 fotó
Hirdetéskód: 8781942
Frissítve: 6 hónapja
Ajka eladó családi ház 3 szobás: 96 millió Ft
96 millió Ft
979,6 ezer Ft/m²
98 m²
800 m²
3 szoba
Eladó családi ház Veszprém megye Ajka
Eladó Ajka-Tósokberénden jó elosztású családi ház.
A ház 98 nm, 2018-ban teljes felújításon esett át ( az aljzattól a tetőig.). Csak a 4 fal a régi. Körbe 15cm szigetelést kapott. A tető is szigetelt, így a fűtés költség alacsony. A ház melegéről gáz kazán gondoskodik, illetve egy hűtő-fűtő klíma. Vízlágyító rendszer, puffer tartály. Jó elosztású, világos. Az amerikai konyhás nappali 47 nm., 3 szoba, fürdő+wc, wc elosztású. Nagy fedett terasz. Magasított dupla garázs. Kérdés esetén keressen a megadott telefonszámon.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújított
Gázkazán
18 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OTP Ingatlanpont Ajka Az iroda összes hirdetése
+36 30 820 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
413 140 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OTP Ingatlanpont Ajka Az iroda összes hirdetése
+36 30 820 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OTP Ingatlanpont Ajka Az iroda összes hirdetése
+36 30 820 2