+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9003471
Referenciaszám: H517964
Frissítve: 2 napja
Ajka eladó családi ház 2 szobás: 15,99 millió Ft
15,99 millió Ft
197,4 ezer Ft/m²
81 m²
3529 m²
2 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Csend és nyugalom Ajka kertvárosában – családi ház eladó tágas saroktelken, extra lehetőségekkel!
Eladásra kínálunk Ajka egyik csendes kertvárosi részén egy 81 nm-es, otthonos, közös udvaros családi házat.
Az ingatlan egy rendkívül előnyös adottságú, nagyméretű saroktelken helyezkedik el, amely tágas életteret biztosít az új lakók számára.
A ház belső elrendezése praktikus: két tágas szoba várja leendő lakóit, a fűtésről pedig gázkonvektorok gondoskodnak.
Az épület vegyes nyílászárókkal felszerelt – a hagyományos fa ablakok mellett már modern műanyag nyílászárók is beépítésre kerültek.
A biztonságról és a hőszigetelésről egy vadonatúj, esztétikus műanyag bejárati ajtó gondoskodik.
Az ingatlan igazi különlegessége a telken található különálló kis nyárikonyha, amely méretéből adódóan akár vendégházzá vagy hobbihelyiséggé is alakítható vagy munkavégzésre is alkalmas helyszínt biztosít.
A kertben több melléképület is rendelkezésre áll, amelyek kiválóan alkalmasak tárolásra vagy műhely kialakítására.
A telek mérete 3529 nm, mely teljesen körbekerített, gazdálkodásra alkalmas kerttel, gyümölcsfákkal.
Ez a ház tökéletes választás azoknak, akik szeretik a nyugalmat, fontos számukra a nagy kert adta szabadság, de nem akarnak lemondani a város közelségéről sem, akár befektetésnek is ideális.
Fedezze fel benne a lehetőséget, és alakítsa saját ízlésére új otthonát!
Időpont egyeztetésért keressen bizalommal telefonon!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Soha nem látott kedvezményekért forduljon hitel tanácsadónkhoz, aki díjmentes ügyintézéssel segít eligazodni a bonyolult folyamatokban.