+12 fotó
Hirdetéskód: 8872277
Referenciaszám: M321522-5137671
Frissítve: 5 napja
Áporka eladó családi ház 3 szobás: 76 millió Ft
76 millió Ft
745,1 ezer Ft/m²
102 m²
1460 m²
3 szoba
Eladó Ház, Áporka
****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán****
Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kínálunk megvételre egy 102 nm-es, jó állapotú családi házat 1460 nm-es telken.
Az ingatlan világos elosztású, 3 szobával, tágas konyha-étkezővel, fürdőszobával, valamint külön WC-vel rendelkezik.
Fűtés és műszaki adottságok:
- Padlófűtés
- Garanciális kondenzációs gázkazán
- Vegyestüzelésű kazán (a kb. 70 nm-es, rendezett pincében)
- Buszmegálló a ház előtt
- Bp. Népliget ~55 perc busszal
- Tesco, Spar: 2 km
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is. Referenciaszám:M321522
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
1987
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Hackenberger Rita
OTPip - Szigetszentmiklós Tököli út 19.B - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 423 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
327 069 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.