Eladó ház Bábolna, Dózsa György utca 83 nm
Eladó ház Bábolna, Dózsa György utca 83 nm
Eladó ház Bábolna, Dózsa György utca 83 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 8991600
Referenciaszám: HZ033415
Frissítve: 13 napja

Bábolna eladó családi ház 3 szobás: 38,8 millió Ft

38,8 millió Ft
467,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
83 m²
Alapterület
710 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Részben felújított, befejezésre vár! Bábolnán kínálok megvételre egy 82 m2 nagyságú, tégla építésű családi házat. Az ingatlan 2,5 szoba, konyha+nappali, fürdőszoba és egyéb helyiségekből áll. A jelenlegi tulajdonos elkezdte a belső felújítást, így a villamoshálózat, vízhálózat felújításra került, a fürdőszoba is új. Minden helyiség megfelelő burkolattal ellátott, szobák parkettával, a többi helyiségben hidegburkolat. Az otthon melegéről gázkonvektor gondoskodik. Ablakok műanyag, hőszigetelt üvegezéssel. Tetőszerkezete kitűnő állapotú, pala fedéssel.  A legkisebb szoba, valamint az előtér felújítására még nem került sor, így az már az új tulajdonos feladata.A telek mérete: 710 m2, ahol helyet kapott egy garázs és egyéb tárolóhelyiségek is. Az ingatlan rugalmas időpontokban megtekinthető, hívjon bátran! Amennyiben  a vételár finanszírozásához hitelre van szüksége, abban is tudunk segíteni. Díjmentes, bankfüggetlen, teljeskörű hitelügyintézéssel segítjük ügyfeleinket, a hitelképesség megállapításától, a szerződés aláírásáig. 

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1970

Az iroda összes hirdetése
+36 96 654 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 130 966 Ft
Második évtől
166 978 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix