Eladó ház Bácsbokod 208 nm
Eladó ház Bácsbokod 208 nm
Eladó ház Bácsbokod 208 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8886441
Referenciaszám: M322409-5147305
Frissítve: 5 napja

Bácsbokod eladó családi ház 2 szobás: 29 millió Ft

29 millió Ft
139,4 ezer Ft/m²
208 m²
Alapterület
1201 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Bács-Kiskun vármegye, Bácsbokod települelésen eladásra kínálok egy 208 m2-es házat! Az ingatlan valamikor vendéglátó egységként és discóként üzemelt, bezárása óta üres és hivatalosan lakóingatlan besorolású! Jelenleg található benne két nagy helyiség, öt mosdó külön férfi, női és dolgozói, több raktár és tárolók. Udvari kiülő/terasz/konyha. Közművesített víz, villany és gáz is megtalálható. Fűtése gázkonvektoros! Emésztő az udvaron. A telek 1201m2 nagy elkerített udvarral, ahol különböző gyümölcsfák is vannak. Az ingatlan felújításra és korszerűsítésre szorul, de rengeteg lehetőséget rejt magában! Az új tulajdonosa kialakíthatja álmai otthonát vagy vállalkozását. Elhelyezkedésének köszönhetően alkalmas lehet pékségnek, szépség szalonnak, vendéglátó helyiségnek! Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőségekkel teli ingatlan keressen bizalommal! Hitelügyintézéssel és egyedi OTP-kedvezményekkel gyorsan juthat otthonához. A teljes folyamatot koordináljuk, ügyvédi hátteret, valamint energetikai és villamos biztonsági szakembert is biztosítunk a gyors és biztonságos adásvételhez. Az energetikai tanúsítványt legkésőbb az adásvételi szerződés aláírásáig elkészíti az eladó.

Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Papp Bianka
OTPip - Szekszárd Széchenyi utca 59 - OTP Ingatlanpont Iroda