Eladó ház Bajót 67 nm
Eladó ház Bajót 67 nm
Eladó ház Bajót 67 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9014462
Referenciaszám: HZ063188-5229516
Feltöltve: ma

Bajót eladó családi ház 2 szobás: 22 millió Ft

22 millió Ft
328,4 ezer Ft/m²
67 m²
Alapterület
178 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Bajóton, a Széchenyi utca felső részén eladó egy 65 m²-es, lakhatásra alkalmas zártkerti ingatlan, gyönyörű panorámával! Az ingatlan teljeskörű felújításon esett át, így akár állandó otthonnak is ideális választás lehet. Helyiségei: világos, tágas nappali-étkező, konyha, külön szoba és fürdőszoba. Az épület egy korábbi pince bővítésével nyerte el jelenlegi formáját, a hozzáépített részek téglából készültek. A ház műanyag nyílászárókkal felszerelt, a víz- és villanyvezetékek teljesen újak. A fűtésről vízteres kandalló gondoskodik radiátoros hőleadással, amely kellemes meleget biztosít a téli hónapokban is. A telek mérete 178 m², amely az épület mögött helyezkedik el, így könnyen karbantartható. Parkolás közvetlenül a ház előtt vagy néhány méterre lehetséges. A környék csendes és rendezett, több állandó lakóval. Az ingatlan egész évben jól megközelíthető, az út nagyrészt aszfaltozott, kisebb szakaszon murvázott. A település központja gyalogosan is elérhető, autóval pedig pár perc alatt megközelíthető. Ha szeretne egy nyugodt, természetközeli otthont panorámás környezetben, keressen bizalommal, és tekintsük meg együtt ezt a remek lehetőséget! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 22000000 Ft

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel