Eladó ház Balatonkenese 140 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8648862
Frissítve: 1 hónapja

Balatonkenese eladó családi ház 3+2 fél szobás: 164,5 millió Ft

164,5 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
140 m²
Alapterület
950 m²
Telek
3+2 fél szoba
Szobák száma
Nyaralóként használt újszerű lakóház csendes, szép környezetben Balatonkenese Öreg-hegy lábánál eladó. Központ és a strand 8-10 perc sétával elérhető. Fölszinten nappali-konyha, két hálószoba, fürdőszoba, Wc, spájz, előtér-közlekedő, és egy téliesített terasz található. A tetőtérben két hálószoba egy fürdőszoba, nagy előtér és terasz lett kialakítva. Mind a két szint klimatizált, fölszinten a fűtésről vízteres kandalló gondoskodik ami radiátorok segítségével adja a meleget. A kert kellően nagy ahhoz hogy a gyerekek kiélvezzék a szabadságot, hogy a háziak kertészkedjenek vagy medencét létesítsenek. Az ingatlan teraszáról látható a Balaton és a környező hegyek. Nem full panorámás de nagyon szép és felemelő természeti látvány. Természetesen nem csak nyaralásra hanem állandó lakhatásra is kifejezetten alkalmas, hisz lakóháznak épült eleve. Ennél ideálisabb lakhelyet mely otthonunként szolgál keresve sem talál az ember. Ha felkeltette az érdeklődését az ingatlan szivesen kűldök képeket.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Kandalló
Építés éve:
2011
Erkély:
20 m²
Terasz:
30 m²
Energetikai besorolás:
A+
amerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybelsőkertbútorozottcsatornacsendesduplakomfortoserkélygarázsgépesítetthőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakandallókaputelefonkertkertkapcsolatosklímamelléképületpanorámaredőnyszigetelttelefontélikertteraszvilágosvillanyvízvízórás