Hirdetéskód: 8340529
Feltöltve: 1 éve
Balatonszőlős eladó családi ház 10 szobás: 183 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
183 millió Ft
381,3 ezer Ft/m²
500 000 Euro
1 041,67 Euro/m²
480 m²
908 m²
10 szoba
Befektetőknek ajánlom 480m2-es felújítandó ingatlanomat Balatonszőlősön.
Az ingatlan 1995.-ben épült, falazata Porotherm tégla. Összközműves: víz, villany (3x16A), csatorna, hőszivattyú, napelemes rendszer.
A ház alapterülete 160 m2, 3 szinten összesen 480 m2 bruttó, ami 450 m2 nettó. A telek mérete 908 m2. A szomszédos üres telek, ami közel 1000 m2, szintén eladó. Igény esetén a szomszéddal egyeztetve megvásárolható.
A szuterén szintjén, a padlóburkolat beton, a falak festettek. Belmagassága: 240 cm. Központi fűtés (radiátor) és 3 vizesblokk elérhető. Ezen a szinten lakás, vagy fittnesz-wellness részleg is kialakítható. Külön bejárattal is rendelkezik a kert felől, saját terasszal, ami kb. 12 m2.
A földszinti lakás azonnal beköltözhető. Belmagassága: 270 cm. Ezen a szinten egy fűtött garázs, közvetlen bejárattal a házba, konyha, étkező, spájz, nappali (cserépkályha), 2 hálószoba, fürdőszoba, szeparált wc és egy déli fekvésű loggia található, ami kb. 12 m2. A fűtést napelemes-hőszivattyú rendszer biztosítja radiátorokkal és padlófűtéssel, ami akár külön, de együtt is használható. A napelemrendszer 5 kW-os, egy 10 kW-os tárolóval. A garázsban padlófűtés és közvetlen bejárat van a házba. A tetőtér tervezetten egy amerikai konyhás nappaliból és 4 apartmanból áll, minden apartman saját fürdővel rendelkezik, de félkész állapotú. Radiátoros központi fűtés, villany, víz, csatornarendszer be van vezetve.
Eddig elvégzett felújítási munkák:
2014: komplett tetőcsere
2023: nyílászáró csere, elektromos garázskapu, új utcafronti kerítés, napelemrendszer telepítése tárolóval és hőszivattyúval.