+6 fotó
Hirdetéskód: 8870750
Referenciaszám: H511266
Frissítve: 2 napja
Balkány eladó családi ház 4 szobás: 47,9 millió Ft
47,9 millió Ft
577,1 ezer Ft/m²
83 m²
1600 m²
4 szoba
Balkányban teljeskörűen felújított családi ház eladó
Balkányban 83 nm-es, nappali +3 külön szobás teljeskörűen felújított családi ház eladó!
Az ingatlan 83 négyzetméter alapterületű, tágas világos terek és ideális térkihasználás jellemzi, kitünő választás családok számára.
A ház elhelyezkedése csendes és biztonságos, így tökéletes otthont biztosít mindazok számára, akik a nyugalmat és a természet közelségét keresik.
Az ingatlanhoz tartozik egy 1600 négyzetméteres telek, amely lehetőséget ad a bővítésre, így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki a teret.
A fűtés gáz (cirko) rendszerrel történik, míg a hűtést klímaberendezés biztosítja.
A megfelelő hőszigeteléseknek köszönhetően az ingatlan egész évben kényelmes hőmérsékletet garantál.
Az udvaron 3 autó részére garázs, kerti sütögető és fedett terasz található.
A környék ellátottsága kiváló, a közeli boltok, iskolák és egészségügyi intézmények mindössze néhány percnyi távolságra találhatók.
Amennyiben felkeltette érdeklődését kérem keressen, és nézze meg személyesen!
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1984
6 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
206 140 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.