+3 fotó
Hirdetéskód: 9010818
Referenciaszám: 396061
Feltöltve: 2 napja
Ballószög eladó családi ház 3 szobás: 86,25 millió Ft
86,25 millió Ft
907,9 ezer Ft/m²
95 m²
1100 m²
3 szoba
Eladó családi ház Ballószög, 95nm, 86.250.000Ft - Jókai utca közelében
Otthonok és megoldások!
Kecskemét közelében, Ballószögön kínálunk Önnek egy kivételes lehetőséget: egy 1100 nm telken kelhet életre az álmai otthona. Ez nem egy kész ingatlan, hanem a személyre szabott jövője.
Miért válassza ezt a lehetőséget?
Teljes szabadság a tervezésben: egy modern, 95 nm alapterületű, új építésű ház alapjaival számolunk, melyet az Ön igényeihez igazítunk. Az alaprajzok és fotók inspirációul szolgálnak – a végeredmény az Ön ízlését tükrözi majd!
Innovatív építkezés, pénztárcabarát áron: alapértelmezettként könnyűszerkezetes technológiát alkalmazunk, amely gyors, energiatakarékos és időtálló megoldás. Felár ellenében természetesen a hagyományos téglaépítés is választható!
Gyors kezdet, konkrét határidő: a megegyezéstől számított mindössze 6-9 hónap a tervezett átadás!
Ahhoz, hogy az építkezés ne rémálom, hanem örömteli folyamat legyen kiváló generálkivitelező partnerrel dolgozunk együtt.
Teljeskörű garancia: megbízható, leinformálható partnerünk minden fázisban garantálja a minőséget.
Kedvező finanszírozás: segítséget nyújtunk a legmegfelelőbb, legkedvezőbb finanszírozási megoldások megtalálásában.
Referencia: a látványterveken túl kérjük tekintse meg a kivitelező által már megtervezett és átadott házak fotóit, hogy láthassa az ígéret mögött valós, magas minőségű munka áll!
Keressen bizalommal, és beszéljük át a kivitelezővel, hogyan kelthetjük életre az Ön egyedi otthonát ezen a jó adottságú ballószögi telken! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396061