Eladó ház Bánk 190 nm
Eladó ház Bánk 190 nm
Eladó ház Bánk 190 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9015601
Referenciaszám: HZ091573
Frissítve: ma

Bánk eladó családi ház 5 szobás: 85 millió Ft

85 millió Ft
447,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
190 m²
Alapterület
525 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
VÍZPARTHOZ KÖZELI CSALÁDI HÁZ BÁNKON! ELADÓ BÁNKON, 190 m2 lakóterületű, 4 szobás, 2 fürdőszobás, 2 teraszos, dél-nyugati fekvésű, napfényes családi otthon 525 m2 nagyságú kerttel. Nógrád megye egyik legnépszerűbb turisztikai célpontján, a Bánki-tó közelében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, kiváló műszaki állapotban lévő családi házat. Az ingatlan 1990-ben téglából épült. A fűtése történhet gázkazánnal, illetve a nappaliban lévő hangulatos kandalló is ontja a meleget a téli hónapokban. Az ingatlanban egy elektromos garázskapuval rendelkező garázs is található. A családi ház alkalmas állandó lakhatásra, nyaralónak, illetve a lokáció miatt befektetésként is szóba jöhet vendégháznak. A tó és környezete egész évben látogatott: nyári strandszezon, rendezvények, fesztiválok és természetközeli kikapcsolódás biztosítja a folyamatos vendégforgalmat ez stabil bevételi lehetőséget jelenthet a tulajdonos számára. Budapest közelsége is nagy előny, hiszen az M2 autóúton mindössze 1 óra alatt a fővárosban lehetünk. Ha egy szép, nyugodt környezetben szeretne sok időt eltölteni, ezt a házat érdemes a helyszínen is megtekinteni! Kérdéseivel bátran keressen, örömmel fogadom hívását hétvégén is!