+2 fotó
Hirdetéskód: 8956575
Referenciaszám: 702601240
Frissítve: 6 napja
Bátonyterenye eladó családi ház 2 szobás: 17,75 millió Ft
17,75 millió Ft
257,2 ezer Ft/m²
69 m²
1401 m²
2 szoba
ELADÓ Bátonyterenyei 2 szobás családi ház
Felújítandó családi ház eladó Bátonyterenyén – hatalmas telekkel, természetközeli környezetben!
Bátonyterenye rendezett, nyugodt utcájában eladó egy 69 nm-es, 2 szobás családi ház, amely kiváló alapot kínál egy igazán otthonos, személyre szabott élettér kialakításához.
Az ingatlan 1401 nm-es, tágas telken helyezkedik el, amely ideális kertészkedéshez, pihenőkert vagy akár gazdálkodás kialakításához is. A ház helyiségei: 2 szoba, konyha, fürdőszoba, kamra, valamint egy hangulatos verem, amely tárolásra vagy akár borospinceként is remekül használható.
A környék egyik nagy előnye a rendezett utca és a kifejezetten jó szomszédság, ami hosszú távon is nyugodt életvitelt biztosít.
A természetkedvelők számára igazi kincs ez az elhelyezkedés: zöldövezet, friss levegő, közeli erdők és kirándulóhelyek teszik vonzóvá a környéket. Ideális választás mindazoknak, akik szeretnének elszakadni a város zajától, mégis elérhető távolságban maradnának a mindennapi élethez szükséges szolgáltatásoktól.
Ez az ingatlan felújítandó, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint formálhatja álmai otthonává.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 630 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
76 388 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.