+12 fotó
Hirdetéskód: 8948540
Referenciaszám: HZ079108
Frissítve: 20 napja
Becske eladó családi ház 3 szobás: 14,5 millió Ft
14,5 millió Ft
125 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
116 m²
2117 m²
3 szoba
Leírás
Tágas otthon szeretne, de csak CSOK+, és falusi CSOK felhasználásával lenne lehetősége rá?OSP hitelre is lakalmas.
Akkor megtalálta új otthonát!
Becske, Nógrád Vármegye dinamikusan fejlődő kis települése. (A falusi CSOK listában szerepel)
Nagyon jó lokációval, Balassagyarmat 20 km, Vác 30 km, Budapest 50 km távolságban van - sok helyi lakos ingázik.
Becske híres elragadó földrajzi elhelyezkedése miatt, a Cserhát vonulatai között fekszik és a kék túra útvonal is áthalad rajta -sok sok középkori várrommal körülvéve.
De híres a buddhista sztúpájáról is, melyet országszerte ismernek és sokan látogatnak.
A ház tágas, 116 nm, így mindenféle CSOK támogatásnak megfelel.
Elrendezését tekintve található benne:
- terasz
- közlekedő
- konyha
- étkező
- wc
-előszoba
- 3 szoba
- fürdő
-nagy garázs
A háznak vegyes falazata van.
A hozzá tartozó telek nagyon nagy. 2117 nm-es.
Akár gazdálkodásra is alkalmas lehet.
Vagy a későbbiekre befektetésként, akár még meg is osztható, és értékesíthető.
Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
Mutatásban rugalmas vagyok!
Hitelügyintézésben díjmentesen segítünk.
Tulajdonságok
Családi ház
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 27 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
62 401 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 27 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 27 769 7