Eladó ház Berhida 198 nm
Eladó ház Berhida 198 nm
Eladó ház Berhida 198 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9004945
Referenciaszám: HZ091644-5223865
Frissítve: ma

Berhida eladó családi ház 6+1 fél szobás: 76 millió Ft

76 millió Ft
383,8 ezer Ft/m²
198 m²
Alapterület
1447 m²
Telek
6+1 fél szoba
Szobák száma
Berhida egyik legszebb ingatlanát ajánlom! A téglából épült, szigetelt, közel 200 nm lakóterű, 1447 nm. telken lévő, újszerű ház, minden részletében igényesen megépített. Földszintjén: amerikai konyhás nappali, 2 szoba, fürdő, wc, mosókonyha, nagy terasz Tetőtérben: 4 szoba, gardrób, fürdő, wc Fűtése vegyestüzelésű kazánnal, de gázzal is megoldható. Energetikai tanúsítványa folyamatban. Kertje, udvara parkosított, térköves, medencével, kerti kiülővel, 3 állásos garázs, tárolók. Ajánlom mindenkinek, aki igényes, kényelmes, tágas otthont szeretne. Felső szintje külön is megközelíthető, ezért kétgenerációs együttélésére is kiválóan alkalmas. Kérdése van, szeretné megtekinteni, keressen minél előbb elérhetőségeimen. A hirdetésben szereplő kedvezményes kamatozású hitelt Magyarország kormánya nyújtja. Energia tanúsítvány elkészülte folyamatban van. 75999000 Ft Referencia szám: HZ091644

Építés éve:
1988
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sátor Ferencné
Duna House - Veszprém, Budapest út
Az iroda összes hirdetése
+36 88 769 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 256 527 Ft
Második évtől
327 065 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.