Eladó ház Bocfölde 97 nm
Eladó ház Bocfölde 97 nm
Eladó ház Bocfölde 97 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8958058
Referenciaszám: HZ035686
Frissítve: 5 napja

Bocfölde eladó családi ház 4 szobás: 57,9 millió Ft

57,9 millió Ft
596,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
97 m²
Alapterület
1019 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Teljeskörűen felújított családi ház Zalaegerszeg közelében azonnal költözhető! Zalaegerszegtől mindössze 5 perc autóútra kínálunk megvételre egy 97 m²-es, teljeskörűen felújított családi házat, amely egy 1019 m²-es, sík telken helyezkedik el ideális választás családoknak vagy nyugodt, vidéki életre vágyóknak. Az ingatlan felújítása során minden részletre odafigyeltek, így Önnek már csak költöznie kell: Új tető 10 cm-es külső hőszigetelés Teljesen megújult víz-, villany- és fűtésrendszer Új nyílászárók Modern, új burkolatok Külső falak injektálása (nedvesség elleni védelem) Új aljzatbeton rétegrend (GV45 lépésálló szigetelés + XPS) Külső színezését már az új tulajdonosa alakíthatja saját izlése szerint. A ház praktikus elrendezésű, világos terekkel rendelkezik, így kényelmes otthont biztosít a mindennapokban. A tágas, sík telek számos lehetőséget rejt: kertészkedés, pihenőkert vagy akár további fejlesztések is könnyedén megvalósíthatók. Bútorok megegyezés szerint maradhatnak, így akár teljes berendezéssel együtt is birtokba vehető. Ne hagyja ki ezt a kiváló állapotú, költségmentes ingatlant egy nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben! Érdeklődjön még ma, és tekintse meg személyesen!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanvilágosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Szabó Roxána