+11 fotó
Hirdetéskód: 9002864
Referenciaszám: 353330
Feltöltve: 6 napja
Eladó 3 szobás családi ház 149 millió Ft értékben Budaörsön - BÍBOR DUAL PROJEKT lakóparkban
149 millió Ft
1,66 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
90 m²
175 m²
3 szoba
Eladó Ház, Budaörs 149.000.000 Ft
BÍBOR DUAL PROJEKT A
ENERGIA HATÉKONY, JÓL ÉLHETŐ, KORSZERŰ, MAGAS MŰSZAKI TARTALOMMAL, GÉPESÍTETT KONYHÁVAL, PARKOSÍTOTT KERTTEL, BUDAÖRS SZÍVÉBEN!
Budaörs centrumában, óvárosi környezetben, új építésű belső kétszintes 90 nm-es (82,5 nm hasznos + 16,25 nm terasz) önálló ház, parkosított 175 nm saját telek területtel 149 M Ft-ért eladó!
Azonnal birtokba vehető!
Budaörs központi részén elhelyezkedő ingatlan, falusias hangulatú környezetben, csendes és rendezett utcában található, néhány perc sétára a város szívétől!
-kiépített felszíni gépkocsi beálló.
-beépített, teljesen gépesített konyha.
-elektromosan mozgatható alumínium redőnyök.
-multi inverteres hűtő-fűtő klíma (3 beltéri egység).
-hőszivattyús padlófűtés (6,5kw).
-3 fázis (1x32A és 2x25 A)
-kettő fürdőszoba wc-vel
-elektromosan mozgatható automata kapu
-fűvesített és dísznövényekkel telepített kert
-díszburkolattal kialakított terasz és gépkocsi beálló
Az ingatlan a mai igényekhez igazodva, kényelmes és jól élhető kialakítással épült. A tágas amerikai konyhás nappali, a hozzá kapcsolódó 16 nm-es terasszal és kerttel ideális és tágas életteret biztosít a család számára a mindennapokban. Az emeleten helyet kapott tágas és világos szobák és a kádas fürdőszoba teszi teljessé a komfortot.
Műszaki jellemzők:
A hagyományos építési móddal 30 x-therm téglából sávalapra megépített ingatlan 15 cm grafitos eps homlokzat szigeteléssel ellátott.
Födém szerkezete monolit vasbeton.
Zárófödém és a tetőtéri kialakításnál 30 cm kőzetgyapot hőszigetelés lett alkalmazva.
Nyeregtető kialakítás sík betoncserép fedéssel
3 rétegű nyílászárók, rejtett tokos alumínium redőnyökkel.
3 fázis (32, 25, 25 Amper).
Hőszivattyús (6,5kw) fűtési rendszer padlófűtéssel és használati meleg víz ellátással.