+17 fotó
Hirdetéskód: 7077445
Referenciaszám: U0041245
Frissítve: 7 napja
Budapest III. kerület eladó családi ház 16 szobás: 732 millió Ft
0 Ft
0 Ft/m²
2 000 000 Euro
5 141,39 Euro/m²
389 m²
987 m²
16 szoba
5 az 1-ben
Csillaghegy határán eladó egy új építésű ház, melyben 5 db teljes értékű, külön álló lakás található.
412 nm összterületen 5 db lakás, melyeket lépcsőházból érünk el.
Földszinti lakás:
- 93,56 nm alapterületű
- 3 szoba + amerikai konyhás nappali
- DNY -i tájolás
- fürdőszoba + 2 wc
- 40,57 nm terasz
1. emeleti lakás I.
- 72,78 nm alapterületű
- 2 szoba + amerikai konyhás nappali
- DNY -i tájolás
- fürdőszoba + 2 wc
- 13,49 nm erkély
1. emeleti lakás II.
- 72,78 nm alapterületű
- 2 szoba + amerikai konyhás nappali
- DK -i tájolás
- fürdőszoba + 2 wc
- 13,49 nm erkély
Tetőtéri lakás I.
- nettó 36,76 nm (bruttó 48,79 nm)
- 2 szoba + amerikai konyhás nappali
- DNY -i tájolás
- fürdőszoba + wc
Tetőtéri lakás II.
- nettó 36,76 nm (bruttó 48,79 nm)
- 2 szoba + amerikai konyhás nappali
- DNY -i tájolás
- fürdőszoba + wc
Az ingatlan készen van, de a kertépítést jelenleg még ne kezdték el.
A ház a Szentendrei úthoz közel eső utcában található a Duna Parttól 1,5 km-re. Autóval a Szentendrei út, tömegközlekedéssel a H5-ös Hév segíti a városba való bejutást.
Az ingatlan alkalmas lehet több generációs családok számára, prosperáló cég központjának, esetleg társasházzá nyilvánítást követően a lakások külön-külön is értékesíthetőek, így befektetésnek is kiváló lehetőség.
Tulajdonságok
2020
27 m²
40,6 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6