Eladó ház Budapest III. kerület, Csillaghegy 90 nm
Eladó ház Budapest III. kerület, Csillaghegy 90 nm
Eladó ház Budapest III. kerület, Csillaghegy 90 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9004436
Referenciaszám: 395737
Feltöltve: 2 napja

Budapest III. kerület eladó családi ház 3+1 fél szobás: 162,5 millió Ft

162,5 millió Ft
1,81 millió Ft/m²
90 m²
Alapterület
528 m²
Telek
3+1 fél szoba
Szobák száma
ÖRÖK PANORÁMÁS HÁZ CSILLAGHEGYEN. III. kerületben, Csillaghegyen, csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában, 528 nm-es telken lévő, 90 nm lakóterületű, 3+1 félszobás, örök panorámás, teraszos, délkeleti fekvésű, felújítandó családi ház eladó. A fűtésről gázkazán és fa tüzelésű kazán gondoskodik, a meleg vizet villanybojler adja. Az épület bővíthető, a lakószint alatt 90 nm-es, részben radiátorokkal ellátott ,szuterén szint található, ami akár külön lakrésszé is alakítható. A ház körbejárható, a telek teraszos kialakítású. További információért és a megtekintéssel kapcsolatban, várom hívását. K.v. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395737

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1950
Terasz:
10 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
garázsjó közlekedésűkertkertkapcsolatosösszkomfortosterasz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kemény Viktor
GDN Ingatlanhálózat - Harmónia
Az iroda összes hirdetése
+36 30 231 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 548 503 Ft
Második évtől
699 326 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.