+17 fotó
Hirdetéskód: 8728554
Referenciaszám: H504933-5050269
Frissítve: ma
Budapest III. kerület eladó családi ház 5 szobás: 339 millió Ft
339 millió Ft
1,95 millió Ft/m²
174 m²
1022 m²
5 szoba
Eladó ház Budapest 3. ker., Táborhegy
Eladásra kínálok a III. kerületben, Táborhegyen 174 nm-es (brutto 190 nm), 5 szobás, 2 szintes, frissen felújított családi házat, 1022 m2-es telekkel, 2 fedett és 2 nyitott felszíni kocsibeállóval.
Nemcsak egy házat kínálok. Egy érzést. Egy élettért. Egy menedéket, ahová minden nap jó hazatérni.
Miért különleges ez az otthon?
Mert 2025-ben egy ízléses, letisztult felújításon esett át – olyan részletgazdag megoldásokkal, amelyeket nem pénzért vesz az ember, hanem szemlélet kérdése.
Mert a bruttó 174 m²-es téglaépület minden négyzetmétere józan eleganciát és praktikumot sugároz.
Mert a különálló WC, fürdőszoba káddal és zuhannyal, valamint a dupla nappali lehetősége valódi kényelmet kínál több generációnak is.
Mert 2 TERASZ (PANORÁMÁS), borospince, kétállásos garázs, és hatalmas, 25x25 méteres kert teszik a nyugalmat tapinthatóvá.
Mert a gépészet nem a jövő ígérete, hanem a jelen valósága: Bosch, Ariston, Klarstein, GREE – csak a legjobbakkal szerelve.
Mert minden jogilag rendezett, azonnal költözhető, és ELEKTROMOS AUTÓTÖLTÉS is rendelkezésre áll – a modern életstílushoz alkalmazkodva.
Mert a H tarifa költséghatékony elektromos felhasználást tesz lehetővé
Ez az ingatlan nem mindenkinek szól. Csak azoknak, akik…
... felismerik az értéket a nyugalomban. A város közelsége mellett a csend luxusa – ez már önmagában ritka kombináció.
... családot terveznek, vagy már gyermekeik jövőjére gondolnak. A British School közelsége nem csupán praktikum, hanem jövőbe fektetett bizalom.
... meg akarják élni az otthon fogalmát, nem csak lakni akarnak benne.