Hirdetéskód: 8613098
Frissítve: 2 napja
Budapest III. kerület eladó családi ház 7 szobás: 399 millió Ft
399 millió Ft
1,43 millió Ft/m²
280 m²
980 m²
7 szoba
Luxus a felhők felett
Luxus a felhők felett
Új építésű, panorámás családi birtok Aranyhegyen
Szeretne úgy ébredni minden nap, hogy Budapest egyik legkeresettebb, presztízsértékű negyedében az Ön lábai előtt hever a táj?
Eladó a III. kerületben, Aranyhegyen egy mindössze 1 éve épült, azonnal költözhető, jogilag teljesen rendezett (használatbavételi engedéllyel rendelkező) önálló családi ház, amely a modern építészet és a prémium kényelem csúcsa. Ez az ingatlan nem csupán egy lakóhely, hanem egy státuszszimbólum – azoknak, akik nem ismernek kompromisszumot, ha a családi fészekről van szó.
Elegancia, fény és privát szféra
A nagyvonalú társasági tér:
A gigantikus, 75 m²-es, amerikai konyhás nappali-étkező a ház szíve. A hatalmas üvegfelületeken át beárad a természetes fény, tökéletes helyszínt biztosítva az exkluzív fogadásoknak és a meghitt családi estének.
Intim zónák a családnak:
Négy tágas hálószoba gondoskodik arról, hogy minden gyermeknek és vendégnek saját birodalma legyen, amelyet két dizájn-fürdőszoba és egy külön toalett egészít ki.
Gyakorlati luxus: A konyha mellett egy praktikus kamra található, a közel 12 m²-es külön háztartási helyiség és gardrób pedig álomszerűen elnyel minden ruhát és háztartási eszközt.
Kapcsolat a természettel: A 35 m²-es, közvetlen kertkapcsolatos hátsó terasz és a 12 m²-es első veranda a nyugalom oázisai a madárcsicsergős aranyhegyi estéken.
High-tech gépészet és kompromisszummentes terek
A jövő gépészete (Zero Emission szint): A legkorszerűbb, környezetbarát víz-levegő hőszivattyús hőközpont gondoskodik a ház energiájáról. Padlófűtés, mennyezet fűtés-hűtés, valamint fali fan-coil hűtés biztosítja a tökéletes, por- és huzatmentes klímát az év 365 napján.
Autórajongók menedéke: A 48 m²-es, hatalmas dupla garázsban a prémium autók kényelmesen és biztonságban pihenhetnek, emellett bőséges hely marad a sporteszközöknek is.
Értékállóság és függetlenség:
Teljesen önálló, privát telek, amely mentes a sorházak vagy ikerházak kötöttségeitől.
Extra potenciál:
Teljesen szeparált vendéglakás vagy Home Office (28 m²)
A garázsszinten egy teljesen különálló, saját fürdőszobával és konyhasarokkal felszerelt lakrész található.
Tökéletes funkciók: Exkluzív ügyfélfogadó iroda, privát edzőterem, tinédzser kuckó, vagy bentlakó személyzet/bébiszitter lakrésze.
Értékálló befektetés – Tények és számok:
Fő lakótér (egy szinten!): Nappali-konyha + 4 háló + gardróbszoba, 2 fürdő, kamra.
Hivatalos értékbecslés: A Sonar Home hivatalos, független algoritmus-alapú árelemzése az ingatlan becsült értékét 507,8 millió Ft-ra kalkulálta.
Ingatlanközvetítők hívását és megkeresését határozottan NEM kérem!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Újszerű
Hőszivattyú
2023
35 m²
A
Nincs
8 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TC
Tóth Csilla
+36 70 616 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 717 114 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TC
Tóth Csilla
+36 70 616 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TC
Tóth Csilla
+36 70 616 9
Hasonló eladó ingatlanok Budapest III. kerületben
Frissítve: 22 napja
20
429 millió Ft 991,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest III. kerület, Jablonka lejtő

Frissítve: 1 hónapja
20
429 millió Ft 993,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest III. kerület

Frissítve: 1 éve
20
400 millió Ft 970,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest III. kerület

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Budapest III. kerületben 399 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 30 napja
20
395 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest III. kerület
Frissítve: 1 hónapja
20
420 millió Ft 917 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest III. kerület
Frissítve: 9 napja
20
365 millió Ft 2,02 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest III. kerület