+17 fotó
Hirdetéskód: 8994274
Referenciaszám: M325841-5214028
Frissítve: ma
Budapest XIX. kerület eladó családi ház 4+2 fél szobás: 109,5 millió Ft
109,5 millió Ft
739,9 ezer Ft/m²
148 m²
433 m²
4+2 fél szoba
Eladó Ház, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerületének csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy önálló 148 nm-es, duplakomfortos, kétszintes családi házat, 433 nm-es telekkel. A főépület rendelkezik egy pincével, kazánhelyiséggel tárolóval, melléképülettel és egy külső tárolóval. A fűtést gázkazán, és hűtő-fűtő klímák biztosítják, melegvizet villanybojler. Minden közmű az épületben, saját mérőórákkal, Htarifa! háromfázisú elektromos rendszer, elektromos autó töltésre is alkalmas. A ház minden dokumentációja rendelkezésreáll. Per-tehermentes, hitelezhető, OSP-re alkalmas
Az ingatlan kiváló választás lehet családoknak vagy akár befektetési céllal is, tágas tere és nyugodt környezete ideális lakókörnyezetet biztosít.
Ügyfeleink számára teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésre. Kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelmegoldásokat kínálunk, illetve az adásvételi szerződés megkötéséhez megbízható ügyvédi közreműködést is tudunk biztosítani!
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre, tulajdonos az adásvételi szerződés megkötésével egyidejüleg átadja a vevő részére a dokumentációt.
Referencia szám: M325841
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gázkazán
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 393 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
471 238 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.