Eladó ház Budapest XV. kerület, Pestújhely 144 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület, Pestújhely 144 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület, Pestújhely 144 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9005860
Feltöltve: 1 napja

Budapest XV. kerület eladó családi ház 5 szobás: 119,9 millió Ft

119,9 millió Ft
832,6 ezer Ft/m²
144 m²
Alapterület
494 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
XV. KERÜLETBEN, PESTÚJHELY KÖZKEDVELT, CSENDES MELLÉKUTCÁJÁBAN KÉT KÜLÖN CSALÁDI HÁZ ELADÓ AUTÓBEÁLLÓVAL AZ ÉPÜLETEK JELLEMZŐI: A két ház több generáció együttélését is kiszolgálja, de alkalmas üzleti tevékenység folytatására is. A fő egység 102 m2. A szélfogóból nyílik a közlekedő. Innen juthatunk tovább mindhárom szobába, a zuhanyzós, ablakkal ellátott fürdőbe és az étkezőbe, ahonnan tovább folytatódik az ablakos konyha. A kisebb egység 42 m2. Itt a konyhába betérve juthatunk a kádas, ablakos fürdőbe, a kamrába, a nappaliba, majd ezt követően a hálószobába. A két lakrész közös mérőórákkal rendelkezik. A fűtést gázkazán biztosítja, több szobában klíma van felszerelve. PARKOLÁS: Fedett autóbeálló TÖMEGKÖZLEKEDÉS: A közelben közlekedik a 124-es busz, néhány perc sétára a 231, 96, 196, 196A, 296, 296A busz, 69-es villamos, valamint a 973, 996, 996A éjszakai járat. FINANSZÍROZÁS: Az ingatlan hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes. IRÁNYÁR: 119,9 M Ft VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!! A hirdetésben szereplő adatok tájékoztatás jellegűek!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

KI
+36 20 288 5

Hitelkalkulátor