Eladó ház Budapest XV. kerület, Rákospalota 180 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület, Rákospalota 180 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület, Rákospalota 180 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9013656
Referenciaszám: H518385-5229009
Feltöltve: ma

Budapest XV. kerület eladó családi ház 5 szobás: 142 millió Ft

142 millió Ft
788,9 ezer Ft/m²
180 m²
Alapterület
400 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
XV. kerületben Rákospalotán, buszmegállóhoz nagyon közel található! Az utcától távolabb, a kert felé, 5 lakás került kialakításra. 2012-ben esztétikai és műszaki felújítások is történtek. Villany, víz, gáz, csatorna hálózat csere. Fűtés korszerűsítés, H tarifa bevezetés. Klíma szerelés. Burkolás, szigetelés, nyílászáró csere. Elosztás: 1. Külön álló, 45nm-es, nappali-konyha-étkező, 1 külön nyíló hálószoba, fürdőszoba/wc, gardrób elosztású teraszos lakás. 2. Itt 4 db 30nm-es, lakás került kialakításra, 2-2 a földszinten és az emeleten. Ajánlom BEFEKTETŐK RÉSZÉRE! Stabil jó fizető bérlők vannak. Mindenki jól viselkedik, nincs hangoskodás, dolgozó emberek. CÉGNEK munkavállalók részére jó kialakítható szálláshelynek. NAGY CSALÁDOKNAK, ahol már kezdenek önállósódni a gyerekek. Jó állapotban lévő lakások, felújításra nincs szükség, csak egy festésre. AUTÓ BEÁLLÁSI LEHETŐSÉG VAN. (a pince közös) Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: H518385

Építés éve:
1985
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Ravasz Katalin
Otthon Centrum - IX. kerület - Allure Residence
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 479 308 Ft
Második évtől
611 103 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év