+16 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9015079
Referenciaszám: M329585
Feltöltve: ma
Budapest XVII. kerület eladó családi ház 3 szobás: 89 millió Ft
89 millió Ft
1,06 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
84 m²
968 m²
3 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
CSALÁDI HÁZ ELADÓ RÁKOSCSABÁN, XVII. KERÜLET!
FIX 3%-OS LAKÁSHITELRE MEGVEHETŐ!
Budapest XVII. kerületének Rákoscsaba részén ajánlom a figyelmébe ezt a 84 nm-es, 3 szobás, felújítandó állapotú, de sok lehetőséget kínáló ingatlant, ami 968 nm-es telken helyezkedik el. A tégla szerkezetű masszív ház 1973-ban épült, vasbeton alappal és betonfödémmel rendelkezik, fűtése gázkonvektorral megoldott. A telek hátsó része kertészkedésre tökéletesen alkalmas, illetve a házon kívül egy téglaépítésű melléképület is található, pincével, valamint egy könnyűszerkezetes garázs és tároló.
ELŐNYÖK: nagy méretű fedett terasz, kamra, BETONFÖDÉM, családi házas övezet, TISZTA TULAJDONI LAP, melléképület, pince, fedett autóbeálló, AKÁR AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ.
LOKÁCIÓ: Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba frekventált részén található az ingatlan. A tömegközlekedés ideális, a buszmegálló és a rákoscsabai vasútállomás könnyen megközelíthető.
Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban.
A vásárláshoz az OTP Bank lakáshitel konstrukcióival, egyedi akciókkal és kamatkedvezményekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére, DÍJMENTES ügyintézéssel. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1973
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Goják Krisztián
Budapest XI. kerület Bartók Béla út 62 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 631 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
383 015 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.