+10 fotó
Hirdetéskód: 9014043
Referenciaszám: 360071130-131
Feltöltve: ma
Budapest XVIII. kerület eladó családi ház 5 szobás: 239,99 millió Ft
239,99 millió Ft
1,17 millió Ft/m²
205 m²
600 m²
5 szoba
ELADÓ CSALÁDI HÁZ XVIII.KERÜLET
Álmai otthona várja Budapest rohamosan fejlődő városrészében!
Megvételre kínálunk egy különálló, 3 fürdős, magas műszaki tartalommal rendelkező 205 nm hasznos alapterületű, amerikai konyhás nappali plusz 4 szobás, 2 szintes családi házat Budapest folyamatosan fejlődő részén, Almáskertben!
Főbb jellemzők:
- Különálló ház: Teljes privát szféra, saját kerttel és terasszal.
- Amerikai konyhás nappali plusz 4-5 szoba
- 3 fürdő: ami ideális nagy családok számára.
- Garázs: autója védelme érdekében.
- Erkélyes: Élvezze a friss levegőt és a napsütést saját erkélyéről!
- Infrás fűtés rendszer, 5 kW-os kiépített napelemmel: Energiatakarékos megoldás, amely biztosítja a kellemes hőérzetet egész évben.
- Teraszos: Tökéletes helyszín a családi összejövetelekhez vagy a pihenéshez.
- Kertkapcsolatos: Kertje ideális a gyerekeknek és a háziállatoknak, valamint a szabadban való kikapcsolódásra.
Műszaki tartalom (részlet)
- falazata 30-as Porotherm tégla 15 cm-es szigeteléssel, lábazat 12 cm XPS szigetelés
- válaszfalak 10 cm-es tégla
- födémen 25 cm-es fújt szigetelés
- hőszigetelt külső nyílászárók, felér kivitelben
- hideg-, meleg burkolatok, szaniterek belső nyílászárók.
Várható átadás: 2026. III. negyedév
Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően könnyen megközelíthetőek a közlekedési lehetőségek, iskolák, boltok és egyéb szolgáltatások.
Az ügyfeleinket banksemleges hitelügyintéző díjmentesen segíti megtalálni a legmegfelelőbb konstrukciót. Az ingatlan CSOK+ kompatibilis!
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ideális választás családok számára, akik szeretnék élvezni a nyugodt életet, miközben a város közelségét is kihasználják