Eladó ház Csajág 151 nm
Eladó ház Csajág 151 nm
Eladó ház Csajág 151 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9000393
Referenciaszám: HZ049567
Feltöltve: 6 napja

Csajág eladó családi ház 6 szobás: 64 millió Ft

64 millió Ft
423,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
151 m²
Alapterület
987 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Csajágon eladó egy 151 m2-es családi ház. A telek 987 m2, az alsó és a felső szint külön bejáratú.Az ingatlan helyiségei: a földszinten 2 szoba, nappali, fürdőszoba, toalett, konyha, kamra. Az emeleten: szoba, 2 szoba, fürdőszoba toalettel, konyha-étkezővel. Alsó szinten és a felső szinten is található erkély. A felső rész külső lépcsőn közelíthető meg. Fűtése gázfűtés, vegyes tüzelésű kazán is rendelkezésre áll. A melegvíz ellátást villanybojler biztosítja. A Balaton10 km távolságra található. Bölcsőde, óvoda, iskola, bolt, orvosi rendelő 1 km távolságra helyezkedik el.Csajág a Balaton keleti szélétől 4 kilométerre fekszik, Lepsény és Berhida között nagyjából félúton. A környék más fontosabb települései közül, Polgárditól mért távolsága közúton 13 km, Balatonkenesétől pedig mindössze 12-13 kilométer. Megtekintési szándék esetén keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1986

Az iroda összes hirdetése
+36 84 999 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 216 026 Ft
Második évtől
275 427 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.