Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csajági ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csajági ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csajág

Feltöltve: 8 napja
Eladó ház Csajág 151 nm
14
64 millió Ft 423,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csajág
Ingatlan iroda logó
151 m² terület
987 m² telek
6 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Csajág 134 nm
15
79,9 millió Ft 596,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csajág
Ingatlan iroda logó
134 m² terület
1378 m² telek
4+1 fél szoba

Feltöltve: 11 napja
Eladó ház Csajág 157 nm
15
97 millió Ft 617,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csajág
Ingatlan iroda logó
157 m² terület
4637 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Csajág 148 nm
1
78,9 millió Ft 533,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csajág
148 m² terület
1849 m² telek
5+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Csajág 1365 nm
5
6,99 millió Ft 5,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csajág
Ingatlan iroda logó
1365 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Csajág 2302 nm
6
34 millió Ft 14,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csajág
Ingatlan iroda logó
2302 m² telek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Csajág 2302 nm
3
34 millió Ft 14,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csajág
Ingatlan iroda logó
2302 m² telek

Frissítve: 11 napja
Eladó telek Csajág 1365 nm
2
6,99 millió Ft 5,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csajág
Ingatlan iroda logó
1365 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 11 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csajág 8445 nm
1
990 ezer Ft 117 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csajág
Ingatlan iroda logó
8445 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.