Eladó ház Cserépfalu, Kossuth út 51. 85 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9003695
Feltöltve: 4 napja

Cserépfalu eladó családi ház 3 szobás: 38 millió Ft

38 millió Ft
447,1 ezer Ft/m²
85 m²
Alapterület
1680 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó Cserépfalu főutcáján (Kossuth út 51.) közművesített családi ház. 3 szoba, konyha, fürdőszoba. Jó állapotú, fa nyílászárók redőnnyel. Közművek bevezetve. Azonnal költözhető állapotban, akár a meglévő bútorokkal is, megegyezés alapján. Az ingatlan teljes területe 1680 m2. Nagy udvar, kert, melléképület tartozik hozzá.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatornacsendesgázkamrakertmelléképületösszkomfortosredőnyvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KB
Kiss Bertalanné
+36 30 207 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 128 265 Ft
Második évtől
163 535 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KB
Kiss Bertalanné
+36 30 207 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KB
Kiss Bertalanné
+36 30 207 1