Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Cserépfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Cserépfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Cserépfalu

Frissítve: ma
Eladó ház Cserépfalu 143 nm
K
20
58 millió Ft 405,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserépfalu
Ingatlan iroda logó
143 m² terület
1396 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Cserépfalu 184 nm
K
19
58 millió Ft 315,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserépfalu
Ingatlan iroda logó
184 m² terület
686 m² telek
6 szoba

Feltöltve: 4 napja
Eladó ház Cserépfalu, Kossuth út 51. 85 nm
1
38 millió Ft 447,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserépfalu, Kossuth út 51.
85 m² terület
1680 m² telek
3 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Cserépfalu, József Attila utca 184 nm
19
58 millió Ft 315,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserépfalu, József Attila utca
Ingatlan iroda logó
184 m² terület
686 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 15 napja
Eladó telek Cserépfalu 938 nm
1
10 millió Ft 10,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Cserépfalu
Ingatlan iroda logó
938 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó nyaraló Cserépfalu, Úrszeleje dűlő 2922 hrsz. 45 nm
1
17,5 millió Ft 388,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Cserépfalu, Úrszeleje dűlő 2922 hrsz.
45 m² terület
1476 m² telek
1 szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó nyaraló Cserépfalu 30 nm
1
13 millió Ft 433,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Cserépfalu
30 m² terület
1100 m² telek
1 szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó nyaraló Cserépfalu 35 nm
1
14 millió Ft 400 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Cserépfalu
35 m² terület
509 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.