+17 fotó
Hirdetéskód: 8936092
Referenciaszám: HZ017080
Frissítve: 14 napja
Csévharaszt eladó családi ház 4 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
618,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
113 m²
183 m²
4 szoba
Leírás
Eladó Csévharaszton egy 2021-ben épült, korszerű műszaki tartalommal rendelkező 113 nm-es sorházi lakás, rendezett, újépítésű környezetben.
Az ingatlan 30 cm-es Porotherm téglából épült, 10 cm homlokzati hőszigeteléssel. A tetőt cserép héjazat fedi, a fa födémen 30 cm vastag szigetelés található, amely hozzájárul az épület kedvező hőháztartásához és alacsony fenntartási költségeihez.
A fűtésről gázcirkó gondoskodik radiátoros hőleadással. A tetőtérben egy 3,5 kW teljesítményű inverteres klíma került beépítésre, amely a nyári hűtést biztosítja. Az ingatlan okosotthon rendszer kiépítésére elő van készítve, a teljes rendszer működtetéséhez már csak egy központi vezérlőegység telepítése szükséges.
A ház több pontján a nappaliban, a lépcsőnél és több helyiségben hangulatos rejtett világítás került kialakításra RGBW LED szalagokkal.
Az ingatlanhoz tartozik egy körülbelül 15 nm-es fedett terasz, amely kellemes helyszínt biztosít a pihenéshez vagy családi, baráti összejövetelekhez.
A telek 183 nm-es, rendezett, gondozott és parkosított. Az udvaron egy körülbelül 15 nm-es fa szerkezetű tároló is helyet kapott, amely 15 cm kőzetgyapot szigeteléssel készült, így hőmérséklete egész évben kiegyenlített, jól használható tárolásra.
Az ingatlan rendszeresen karbantartott, megkímélt állapotú, ideális választás lehet azok számára, akik egy modern, alacsony fenntartású otthont keresnek nyugodt környezetben.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hívjon bizalommal, akár hétvégén is!
Amennyiben hitelre lenne szüksége, a Credipass szakértői ingyenes, bankfüggetlen szaktanácsadással segítenek megtalálni az Ön számára legkedvezőbb konstrukciót.