+14 fotó
Hirdetéskód: 8660338
Referenciaszám: HZ017287
Frissítve: 26 napja
Csongrád eladó családi ház 2 szobás: 8,9 millió Ft
8,9 millió Ft
103,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
86 m²
2878 m²
2 szoba
Leírás
Eladó egy csodálatos lehetőség Bokros központjától csupán 3 percnyire, könnyedén megközelíthető helyen, mindössze 300 méterre a betonúttól. Ez az 86 m^2-es tanya a vidéki élet báját kínálja a modern kényelemmel ötvözve. A tanya gázkonvektorral fűthető, így a téli hónapokban is meleg otthon várja Önt és családját.Az ingatlan vegyes falazatú, amely a hagyományos építési módszerek és anyagok melegségét és tartósságát garantálja. A tanya lakható állapotban van, bár vannak részek, melyek felújításra szorulnak, így az új tulajdonos ízlése szerint alakíthatja ki álmai otthonát.
A vízellátásról egy fúrt kút gondoskodik, amire új házi vízmű került felszerelésre, biztosítva ezzel a tiszta és friss víz folyamatos rendelkezésre állását. Az ingatlan mellett a kerti élet kedvelőinek kedvére tesz, egy sövénnyel elrejtett kerti tusoló is helyet kapott, amely tökéletes kikapcsolódást nyújt a forró nyári napokon.Az ingatlanhoz tartozik egy gyönyörű, gondozott kert is, ami nem csupán szemet gyönyörködtető, de praktikus is. A kertben , tároló, kerti WC és számos gyümölcsfa gazdagítja a kínálatot - többek között körte, dió, meggy, szilva, barack, alma és birsalma fák kínálják terméseiket.
Tulajdonságok
Családi ház
Gáz (konvektor)
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 63 770 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
38 302 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.