+8 fotó
Hirdetéskód: 8406014
Referenciaszám: H344154
Frissítve: 16 napja
Dány eladó családi ház 2 szobás: 39,5 millió Ft
39,5 millió Ft
415,8 ezer Ft/m²
95 m²
1147 m²
2 szoba
Eladó ház Pest megyében alacsony áron!
Pest vármegye, Dány településén eladásra kínálok egy 95 nm-es, KOMFORTOS, TEHERMENTES, 2 szobás családi házat! Az ingatlan nagyobb része vert falú, kisebb része téglából épült, fűtéséről gáz konvektor gondoskodik. Az építményben a helyiségek átalakíthatóak, falai mozgathatóak. Értéket növel egy ipari áram, éjszakai áram és egy fúrt kút. A ház szerkezetileg jó állapotú, a burkolatok és a nyílászárók is rendben vannak, a villany rézre lett cserélve. A kamra alatt egy száraz, földes burkolatú pince helyezkedik el, a ház mögött pedig tárolók, melléképületek, gazdasági helyiségek találhatók. A maradó ingóságok megegyezés kérdése. Az autó parkolása jelenleg az udvarban megoldott, de garázs kialakítására is lehetőség van. Az 1147 nm-es telek minden oldalról elkerített, külön udvarra és kertrészre lett bontva. Bővítési lehetőség adott. Buszmegálló és bolt gyalog 2-3 perc alatt, Budapest pedig fél órán belül elérhető. Az ingatlan birtokba adása rövid időn belül kivitelezhető, némi felújítás után pedig teljesen lakhatóvá tehető!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 525 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
169 990 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.