Eladó ház Dány, Pesti út 140 nm
Eladó ház Dány, Pesti út 140 nm
Eladó ház Dány, Pesti út 140 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9013242
Referenciaszám: HZ013993
Feltöltve: ma

Dány eladó családi ház 4 szobás: 48 millió Ft

48 millió Ft
342,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
140 m²
Alapterület
1035 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó napelemmel felszerelt, vegyes falazatú családi ház Dányban - tágas terekkel és további lehetőségekkel! Dány csendes, családi házas részén kínálunk megvételre egy kb. 140 m² lakóterületű, vegyes falazatú családi házat, 1035 m²-es telken. Az ingatlan jelenlegi kialakítása szerint nappali + 3 szobával rendelkezik, emellett helyet kapott egy étkező, tágas közlekedő, konyha kamrával, valamint fürdőszoba WC-vel. A praktikus elrendezésnek köszönhetően a ház nagyobb család számára is megfelelő lehet. A fűtés elektromos rendszerrel megoldott, melyet napelemrendszer támogat, illetve található egy kandalló is. A ház korszerűsítést igényelhet, ugyanakkor elosztásának és méretének köszönhetően számos lehetőséget rejt magában. Igény esetén további helyiségek kialakítása is elképzelhető, valamint a tetőtér beépítésének lehetősége is felmerülhet, azonban ennek műszaki és hatósági feltételeiről minden esetben szükséges előzetesen tájékozódni. A telken a lakóépület mögött egy külön tároló is található, amelybe az áram bevezetésre került, továbbá pince is rendelkezésre áll. A környéken buszmegálló, bolt és óvoda néhány perc alatt elérhető. Ha olyan ingatlant keresel, amelyet saját igényeid szerint alakíthatsz tovább és nem riadsz vissza a ráfordítástól sem, ez a ház jó alap lehet számodra. Keress bizalommal további információért vagy megtekintésért!