+10 fotó
Hirdetéskód: 8342518
Referenciaszám: HZ075166-4806346
Frissítve: 3 napja
Debrecen eladó családi ház 4 szobás: 79,99 millió Ft
79,99 millió Ft
1,16 millió Ft/m²
69 m²
429 m²
4 szoba
Eladó ház, Debrecen
Debrecenben, a Csapókertben kínálok eladásra egy 69 nm-es, nappali + 3 szobás, szigetelt családi házat 429 nm-es telken! Az ingatlan frekventált elhelyezkedésű. A közvetlen közelében minden megtalálható, amire a mindennapokban szükségünk lehet. A teljesség igénye nélkül: boltok, étterem, orvosi rendelő, gyógyszertár, iskolák( általános, közép), óvoda, uszoda, buszmegálló, benzinkút. A ház eladásán kívűl, akár csere is szóba jöhet a tulajdonosok részéről. Tolna, Baranya, Zala, Vas, illetve Veszprém megyei ingatlanok tekintetében.
Főbb jellemzői:
- tégla falazat + 8 cm-es szigetelés
- cseréptető fedés, felújított tetőszerkezet
- újszerű kerítés
- fűtése konvektor + cserépkályha
- fa hőszigetelt nyílászárók redőnnyel ellátva
- jelenleg 3 háló szobás, de a 2 kisebbik szobájából könnyedén visszaalakítható egy nagy méretű szoba
- részben alápincézett
- a 20 nm-es pincéje mellett található egy 5 nm-es és egy 10 nm-es tárolója, ez utóbbi jelenleg műhelyként funkcionál, amelyben illemhelyiség is lett kialakítva
- a ház előtt fedett gépkocsi tároló és emellett 2 kocsi is kényelmesen elfér
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!
BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.
Eladó ingatlanok Debrecenben, a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!
Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Hitel Centrum szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett tanácsadónk segítségét!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!