+16 fotó
Hirdetéskód: 8776840
Frissítve: 21 napja
Debrecen eladó családi ház 4 szobás: 139 millió Ft
139 millió Ft
1,26 millió Ft/m²
110 m²
550 m²
4 szoba
Debrecen ,csendes kertvárosi részén eladó 110nm-s ,kiváló földszintes cs. ház
Debrecen , Falóger város részében ,csendes aszfaltozott utcában eladó egy önálló földszintes ,tehermentes ,2011-ben teljesen átépített ,kiváló állapotú ,és elosztású ,tégla falazatú, cserép tetös ,homlokzati hőszigeteléssel ,hőszigetelt nyílászárókkal ellátott ,nagyon sok extrával felszerelt 110nm-s nappali ,amerikai konyha+ étkező+3 szobás ,(külön nyíló) spájz_ előszoba -fürdőszoba (zuhanyzó-kád),gáz-cirkó fűtéses ,riasztóval és kamerával ellátott, klímás , napelemmel felszerelt (3,5KW-os)családiház ,20nm-s fedett terasszal, önálló 30 nm-s garázzsal(motoros távirányítású kapu) ,550 nm-s parkosított ,fúrt kútról üzemelő öntözőrendszerrel ,kovácsoltvas jellegű kerítéssel(motoros távirányítású kapuval)!
Az ingatlan per tehermentes ,rövid határidővel birtokba vehető!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Újszerű
Gázkazán
2011
1 m²
20 m²
A
Van
40 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
DT
+36 70 601 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
598 193 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel