+15 fotó
Hirdetéskód: 9003128
Feltöltve: 4 napja
Debrecen eladó családi ház 3+1 fél szobás: 103,9 millió Ft
103,9 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
87 m²
650 m²
3+1 fél szoba
Gerébytelep, kedvelt részén, felújított, fiatalos Fsz.-es családi ház, rendezett telken, ELADÓ!
Debrecen, kedvelt városrészén a Gerébytelep, egy irányú utcájában, 650 nm-es telken, 87 nm-es, Nappali +2 nagy hálószoba és 1 fél szobás, konyha-étkezős + kamrás, felújított és folyamatosan karban tartott, gáz cirkó - radiátoros fűtésű, 2 db. klímával klimatizált + vegyes tüzelésű kazánnal is rendelkező, földszintes családi ház ELADÓ!
Az ingatlanhoz 21nm zárt garázs és 36 nm-es pince is tartozik.
A ház jellemzői:
- Beton alapzat, tégla falazat, új cserép tető
- Szigetelt, 10 cm nikecell
- Önálló garázs, 21 nm
- Száraz pince, 36 nm
- Gáz cirkó fűtés, Western kombi kazán, valamint vegyes tüzelésű kazán
- Kert: fúrott kút, öntöző rendszerrel ellátott
- A konyha 1 éves, új gépesítéssel
- Szobákban a burkolat: fa parketta
- Műanyag nyílászáróval és elektromos redőnnyel ellátott
- 2 db Midea inverteres klímával ellátott
- Konyha mellett kamra, mosókonyhai kialakítással
- Elektromos hálózat felújítva, átvezetékelve, réz vezeték!
- Külön WC - Külön fürdő, ablakkal rendelkezik!
- A fürdőszobában zuhanyzó és fürdőkád is található
Bevásárlás: Penny Market, Lidl, Pékség a közelben
Buszközlekedés: 25, 25Y,19,23 as járatok
3% hitel felvehető rá, hitelezhető. Vázrajzon minden rajta van.
Időpont egyeztetéssel megtekinthető, akár hétvégén is!
Tel: Stefánné Andrea
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújított
Gázkazán
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 530 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
447 138 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.