+8 fotó
Hirdetéskód: 8536059
Referenciaszám: M302643
Frissítve: 9 hónapja
Debrecen eladó családi ház 1+2 fél szobás: 46,5 millió Ft
46,5 millió Ft
775 ezer Ft/m²
60 m²
2908 m²
1+2 fél szoba
Leírás
ebrecen Panoráma út közelében, az erdő közepén eladó egy 2908 nm telken lévő tanya, 60 nm-es felújított házzal. Található még a telken egy 42 nm-es filagória, fa tároló, illetve medence. Az 1+2 szobás ház téglából és könnyűszerkezetből épült, teljeskörű felújítása az elmúlt évben történt meg, melynek során új burkolatokat, nyílászárókat kapott, új konyhabútor, háztartási gépek, szaniterek kerültek bele, a vezetékek cseréje megtörtént, valamint a lemeztető is új. Fűtése inverteres légkondicionálóval megoldott, de rendelkezik egy öntött van kályhával, valamint elektromos radiátorokkal is.
Az ingatlan kitűnő választás azoknak, akik szeretnének a természet közelében élni. A Panoráma út 800 méter földútra található, ahonnan a város könnyen megközelíthető.
Kifüggesztést követően azonnal birtokba vehető. Az ingatlan nem hitelezhető, így készpénzes vevők jelentkezését várjuk.
Referenciaszám: M302643
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújított
Elektromos
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Dr. Dr. Lengyel Norbert Gedeon
Debrecen Miklós utca 5-13 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 446 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
200 115 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.