Hirdetéskód: 8995090
Feltöltve: 9 napja
Debrecen eladó családi ház 9 szobás: 135 millió Ft
135 millió Ft
737,7 ezer Ft/m²
183 m²
595 m²
9 szoba
Eladó családiház.
Kiváló adottságú, 9 szobás családi ház a Veres Péter kert szívében – Valósítsa meg álmai otthonát!
Eladó egy masszív, tágas, 183 nm-es családi ház Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Veres Péter kert csendes, nívós utcájában. Ez az ingatlan igazi "nyers gyémánt": méretei és elosztása miatt rengeteg lehetőséget rejt magában!
Paraméterek, amikre építhet:
Hatalmas élettér: 2 szinten összesen 9 szoba, amely ideális nagycsaládnak, két generációnak.
Telek: 595 nm-es terület. Az elsőkert reprezentatív, gyönyörűen parkosított, igazi ékköve a háznak.
Parkolás: Kényelmes, két autóbeállós pincegarázs, valamint egy nyárigarázs.
Műszaki tartalom és energetika:
Modern fűtési opció: A házban 3 db fűtésre optimalizált klíma lett telepítve, ami a legkorszerűbb és leggyorsabb fűtési módot kínálja.
Hagyományos rendszerek: Vegyestüzelésű kazán és gázkazán is rendelkezésre áll.
Állapot: Az ingatlan fa nyílászárókkal felszerelt és szigetelésre vár (Energetikai besorolás: G). Ez remek alkalmat ad arra, hogy az új tulajdonos saját igényei és a modern energetikai pályázatok kihasználásával varázsolja mai színvonalúvá az épületet.
Kert és környezet:
Míg az első udvar a ház dísze, a hátsó kertrész jelenleg tárolási funkciót tölt be, de egy kis takarítás után tökéletes helyszíne lehet egy konyhakertnek vagy játszótérnek.
Miért érdemes megvennie?
Helyszín: A Veres Péter kert legjobb részén az ingatlanérték állandó és növekvő.
Kihasználhatóság: Ritka a piacon a 9 szobás kialakítás, ami belsőleg jól variálható.
Értéknövelés: A felújítással és szigeteléssel az ingatlan piaci értéke jelentősen megugrik – fektessen be a saját jövőjébe!