+17 fotó
Hirdetéskód: 9012242
Feltöltve: ma
Diósd eladó családi ház 4+1 fél szobás: 177 millió Ft
177 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
155 m²
691 m²
4+1 fél szoba
DIÓSDON, JÓ ÁLLAPOTÚ, 155 nm-es, 4+1 SZOBÁS, DUPLAKOMFORTOS, NAPELEMES, KLÍMÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
DIÓSDON, JÓ ÁLLAPOTÚ, 155 nm-es, 4+1 SZOBÁS, DUPLAKOMFORTOS, 2 SZINTES, NAPELEMES, KLÍMÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Diósd, Diósdligeten, fákkal szegélyezett, rendezett utcában a Szent Imre herceg u.- Vadrózsa út. - Meggyes u. - Mókus utca által határolt területen, ELADÓ egy 691nm-es telken található, 2000-es években téglából épült, duplakomfortos, 2 szintes, önálló, összesen 155 nm-es (nettó 145 nm), 4+1szobás, jó állapotú, duplakomfortos és KLIMATIZÁLT, EGYEDI KÜLSEJŰ családi ház. Melegvízét 120 l-es villanybojler (újszerű) szolgáltatja, fűtése gázkazánról történik, földszinten padlófűtéssel az emeleten pedig radiátor hőleadókkal.
Elrendezését tekintve:
Földszinten: előtérbe érkezünk, innen nyílik egy tárolóhelyiség, tovább haladva a központi helyet elfoglaló teraszkapcsolatos amerikai konyhás nagy nappaliba érkezünk, ahol a konyhából nyílik egy kamrahelyiség. Ezen a szinten található még egy zuhanyzós fürdőszoba wc-vel, az emeletre vezető lépcsőház mellett pedig a mosókonyha/háztartási helyiség, amin keresztül egy ajtón át a garázsba érkezünk.
Emeleten: lépcsőházból egy nagy légterű nappali/közösségi térbe érkezünk, innen nyílik a 3 szoba, zuhanyzós fürdőszoba wc-vel, illetve egy pihenő sarok.
A csendes, utcáról megközelíthető ingatlan, kialakításnak köszönhetően, abszolút rálátás biztos, és kifejezetten INTIM és csendes a hátsó kert és a hatalmas terasz, mely alkalmas családi vagy baráti rendezvények megtartására, pihenésre.