Eladó ház Dunakeszi 166 nm
Eladó ház Dunakeszi 166 nm
Eladó ház Dunakeszi 166 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9016380
Referenciaszám: 25809
Feltöltve: ma

Dunakeszi eladó családi ház 6 szobás: 119,9 millió Ft

119,9 millió Ft
722,3 ezer Ft/m²
166 m²
Alapterület
712 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Dunakeszin Alagon eladó egy háromszintes, önálló családi ház 712 nm-es telken. Az ingatlan praktikus elrendezésének köszönhetően ideális nagyobb családok vagy akár kétgenerációs együttélés számára is. Méret: • Földszint teraszokkal: 103,5 nm • Tetőtér: 62,5 nm • Pince + garázs: 48,3 nm A földszinten előszoba, világos nappali, két külön nyíló szoba, valamint fürdőszoba és külön mellékhelyiség található. A tetőtérben egy tágas nappali került kialakításra, emellett két hálószoba, gardrób és egy fürdőszoba is helyet kapott. A pinceszinten garázs és tároló biztosít kényelmes tárolási lehetőséget. A házhoz egy hangulatos, jól használható kert tartozik, amely kellemes környezetet biztosít pihenéshez vagy családi összejövetelekhez. Kérdésével, illetve megtekintési szándékával kérem keresse irodánkat. Az ingatlan hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1990
Erkély:
7 m²
Terasz:
10 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 70 399 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 404 711 Ft
Második évtől
515 995 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix