+17 fotó
Hirdetéskód: 8767758
Referenciaszám: M314705-5073352
Frissítve: 21 napja
Dunaszentgyörgy eladó családi ház 3+1 fél szobás: 23,5 millió Ft
23,5 millió Ft
165,5 ezer Ft/m²
142 m²
1334 m²
3+1 fél szoba
Eladó Ház, Dunaszentgyörgy
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely 1334nm területen fekszik . Benne 3+1 szoba, konyha, fürdő. A helyiségek egy tágas közlekedőről nyilnak. A lakótér mögött helyezkedik el a kazánház, ahol a fatüzelésű kazán van. A helyiségek járólappal és laminálttal burkoltak, egy szoba kivételével ahol még az eredeti mozaik lap látható. A falak egészségesek. Udvarban melléképületek, tárolók, egy használhatatlan pince. Ajánlom családok figyelmébe. Közelben élelmiszerbolt, iskola, óvoda található. Hitel vagy falusi CSOK igénylése esetén kollégáim díjmentesen segítenek.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Egyéb kazán
1940
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Szetteli Ildikó
OTPip - Szekszárd Széchenyi utca 59 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 267 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
101 133 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Szetteli Ildikó
Az iroda összes hirdetése +36 20 267 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel