Eladó ház Dunaújváros, Óváros, Petőfi Sándor utca 9 58 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9009591
Feltöltve: 1 napja

Dunaújváros eladó családi ház 1+1 fél szobás: 49,9 millió Ft

49,9 millió Ft
860,3 ezer Ft/m²
58 m²
Alapterület
500 m²
Telek
1+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó Dunaújváros Petőfi Sándor utca 9. Található 85% új lakó ingatlan mühelyekkel,az ingatlan nem csak lakhatást egy biztos vállalkozas helyszinét is kinálja kb 100m2 4 beállásos mühelyekkel 2db hosszitott aknával.a mühely 2 részböl áll a bokkbol élült is teljesen új emelt koszorúval és tetövel rendelkezik,akár autoszeviz,kozmetika,gumis,stb alkalmas,A lako ingatlan : 85%minden új akár egy újépitésüvel is felveszi a versenyt,;új komplett tető,külső-belső homlokzat teljesen új,belsö kartonozott,új villamos hálozat relékkel dugajokkal kapcsolókkal prémium minőségben,újcsatorna rendszer,új vizvezeték rendszer,új melegvizes rendszer,új betonozás alsó burkolatok,új nyilászárok 1db kivételével kivül belül.stbAz ingatlan felújittás a napokban fejeződött be igy nem haszált a fürdöbe a burkolás kihagytuk ami esetleg elmaradt az új tulaj dolga lessz, egy belvárosi lakás áráért 49.9mft! Érd; 06706773350

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1970
Terasz:
30 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
30 000 Ft/hó
amerikai konyhabútorozatlancsatornacsendesétkezőgarázsgázipari áramjó beosztásújó közlekedésűkertmelléképületműhelyösszkomfortosparkettásvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 70 677 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 168 433 Ft
Második évtől
214 747 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix