Eladó ház Epöl 72 nm
Eladó ház Epöl 72 nm
Eladó ház Epöl 72 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8997730
Referenciaszám: HZ080717-5219180
Feltöltve: 7 napja

Epöl eladó családi ház 3 szobás: 35,9 millió Ft

35,9 millió Ft
498,6 ezer Ft/m²
72 m²
Alapterület
910 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálok Epölön egy 72 m²-es családi házat, amely egy 910 m²-es, dupla telken helyezkedik el! A telken egy 22 m²-es garázs és több tároló is helyet kapott, így elegendő tér áll rendelkezésre eszközök, hobbi vagy akár műhely kialakítására is. Az ingatlan praktikus elrendezéssel, 3 szobával, előszobával, konyha-étkezővel, kamrával és fürdőszobával rendelkezik. A ház vegyes falazatú, cseréptetős, és jól alakítható saját igények szerint .A fűtésről gázkonvektorok és hangulatos cserépkályhák gondoskodnak, a melegvizet gázbojler biztosítja.Összközműves, továbbá 3 fázis is rendelkezésre áll, ami külön előny lehet műhely vagy nagyobb energiaigény esetén. Az ingatlan a teljes vételár kifizetését követően azonnal birtokba vehető, így gyors költözés is megoldható. A környéket szép természeti adottságok, tiszta levegő és barátságos, családias hangulat jellemzi, ideális választás a vidéki élet szerelmeseinek. Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését várom megtisztelő hívását! 35900000 Ft Érd.: Muszela Eliza +36 70 599 3676 muszela.eliza@dh.hu Referencia szám: HZ080717

Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Muszela Eliza
Duna House - Esztergom, Lőrinc utca
Az iroda összes hirdetése
+36 33 333 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 121 177 Ft
Második évtől
154 497 Ft
Kamat