+9 fotó
Hirdetéskód: 8836570
Referenciaszám: M319151-5114044
Frissítve: ma
Érd eladó családi ház 2 szobás: 79,9 millió Ft
79,9 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
72 m²
711 m²
2 szoba
Eladó Ház, Érd
Érd kedvelt részén, Érdligeten nagy telekkel rendelkező családi ház eladó!
Eladásra kínálunk Érd egyik keresett, csendes utcájában egy 72 nm-es, jó elosztású családi házat, amely egy nagy, 711 nm-es, gondozott telken található.
A ház helyiségei:
2 szoba
tágas konyha
étkező
fürdőszoba
spájz
A fűtést és a meleg vizet gázkazán biztosítja, ami kényelmes és gazdaságos megoldást nyújt a mindennapokban.
Az ingatlan átlagos állapotú, részben felújítandó, ugyanakkor szerkezetileg kiváló, stabil alapokkal.
Ideális választás mindazok számára, akik saját ízlésükre alakítanák új otthonukat vagy értéknövelő felújításban gondolkodnak.
A nagy, 711 nm-es telek rengeteg lehetőséget kínál: akár bővítés, garázs építése, kert kialakítása vagy pihenőkert megálmodása is könnyedén megvalósítható.
A környék rendezett és nyugodt, mégis minden fontos infrastruktúra a közelben: boltok, iskola, óvoda, buszmegálló és főbb közlekedési útvonalak gyorsan elérhetők.
Kiváló lehetőség Érd egyik legkedveltebb részén, nagy telekkel rendelkező családi házat keresők számára!
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gázkazán
1962
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 317 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
343 853 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.