+17 fotó
Hirdetéskód: 7601875
Frissítve: 3 éve
Érd eladó családi ház 5 szobás: 84,9 millió Ft
84,9 millió Ft
469,1 ezer Ft/m²
181 m²
770 m²
5 szoba
Érd Dombosváros kedvelt részén, saroktelken!
LENYŰGÖZŐ LEHETŐSÉG, ALKALMI VÉTEL, KÍVÁLÓ ÁR-ÉRTÉK ARÁNY!
89.900.000 ft helyet 84.990.000 ft-ért lehet az Öné!
Tekintse meg bemutató videónkat!
https://www.youtube.com/watch?v=Fs7EbRbIUgc
Eladásra kínálunk Érd Tusculanum részén, egy nettó 181 nm-es, folyamatosan karbantartott, minden igényt kielégítő 2 szintes családi házat, melyhez 770 nm-es udvar található
Az ingatlan eredeti építésének éve 1980-as évben valósult meg.
Az ingatlan sarok telken helyezkedi el, mely miatt az alsó- és emeleti lakrész teljesen külön választható, egy külső feljáró kialakítása esetén, akár két család számára élhető ingatlan valósulhat meg.
Az ingatlan helyiségei a földszinten a következőképpen alakul:
- Közlekedő 7,13 nm
- Konyha+étkező 17,14 nm
- Kamra 3,82 nm
- Nappali 20,36 nm 3 erkély 8,14 nm
- Wc 1,85 nm
- Szoba 11,14 nm
- Előszoba 4,14 nm
- Garázs 22,3 nm
- Lépcsőfeljáró 5,85 nm
- Bejárati fedett terasz, (úszómedencével) 51 nm
Emelet helyiségei a következőképpen alakul:
- Közlekedő 9,93 nm
- Szoba 17,67 nm + erkély 7,61 nm
- Fürdő+ wc 5,9 nm
- Szoba 10,89 nm
- Szoba 10,7 nm
Az udvaron található egy zárt kerti szerszámtároló, illetve egy gépkocsi számára fedett beálló került kialakításra.
Az ingatlan rövid műszaki tartalmai a következőek:
- Beton sávalapozás
- 30 cm tégla főfalazat, kerámia válaszfalazattal
- Műanyag 2 rétegű nyílászárók a teljes ingatlanban, főbb helyiségek ablakai szúnyoghálóval szerelt
- 8 cm homlokzatszigetelés, 5 cm lábazati szigeteléssel ellátva
- Födém szerkezet előregyártott vasbeton gerendás, kerámia béléstesttel
- A ház fűtése új Bosch típusú kondenzációs gázkazánnal biztosított, de a pincében vegyes tűzelésű kazánnal is megoldható
- Réz vezetékek a teljes ingatlanban, 3x16 Amper, 380 V ipari áram, 110 V gyengeáram, illetve éjszakai áram is kiépítésre került.